Bose Loudspeaker Recall & Safety Cable Installation

Omówienie

Bose wycofuje wszystkie głośniki FreeSpace DS 40F do montażu w suficie/podtynkowego, wyprodukowane przed 13 sierpnia 2018 r. W trakcie instalacji lub użytkowania kotwy montażowe tych głośników mogą pękać, powodując upadek głośników i poważne obrażenia ciała. Do tej pory otrzymaliśmy informacje o 29 głośnikach, które spadły z miejsca, gdzie zostały zamontowane oraz jedno zgłoszenie dotyczące obrażeń ciała.

Bose wymaga również zainstalowania kabli bezpieczeństwa w przypadku niektórych głośników, w tym modelu DS 40F, instalowanych w komercyjnych punktach przygotowywania posiłków. Obecnie dotyczy to również uprzednio zamontowanych głośników. W wyniku kontaktu z olejem kuchennym lub jego oparami elementy montażowe tych głośników mogą pęknąć, co może spowodować upadek głośników i poważne obrażenia ciała. Do tej pory otrzymaliśmy informacje o pięciu głośnikach, które spadły z miejsca, gdzie zostały zamontowane oraz jedno zgłoszenie dotyczące obrażeń ciała.

Jeśli jesteś bezpośrednim sprzedawcą lub dystrybutorem Bose, wybierz jedną z poniższych opcji. Jeśli nie kupujesz głośników bezpośrednio w Bose, skontaktuj się z dystrybutorem Bose w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Requests & Claims

Wnioski o wymianę produktu, kable zabezpieczające lub rekompensatę : BoseBMSsafety.com/claim

Formularze dostępności produktu

Kontakt

Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Bose Pro